close menu icon
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY TRUSO

Puchar Polski w Judo - brązowy medal

image

W dn. 27.02.2021, w hali sportowej Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego w Opolu, odbył się bardzo silnie i licznie obsadzony Puchar Polski Juniorów/-ek U-21 w judo. Wśród 280 zawodników i zawodniczek z blisko 40 klubów dobrze zaprezentowali się reprezentanci elbląskiego MKS "Truso": Nada Alwaqedi zdobyła brązowy medal w kategorii wagowej 48 kg, wyższej i trudniejszej od tej, w której startowała do tej pory. Do strefy medalowej dotarł w kat. wag. 55 kg debiutujący w tej grupie wiekowej Mukhtar Alwaqedi ale przegrał swój ostatni pojedynek i zajął ostatecznie 5m. Na punktowanym 7m. w kat. wag. 60 kg sklasyfikowany został Gracjan Szleja, a w kat. 100 kg rundy eliminacyjnej nie przebrnął Patryk Bieńkowski.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.