hamburger icon
close menu icon
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY TRUSO

Współpraca

Międzyszkolny Klub Sportowy "Truso" Elbląg zaprasza do współpracy w zakresie sponsoringu. Mamy nadzieję, że nasza oferta znajdzie Państwa uznanie i miejsce w strategii marketingowej. Jesteśmy przekonani, że współpraca z naszym klubem przyniesie korzyści firmie oraz jej wizerunkowi.

 

MKS Truso Elbląg to klub o ogromnych możliwościach. Jesteśmy prężnie rozwijającym się stowarzyszeniem prowadzonym przez grupę pasjonatów, konsekwentnie realizujących wyznaczone cele. Rozsądne gospodarowanie środkami, profesjonalna organizacja, ambitne cele i idące z tym w parze sukcesy sportowe, tylko napędzają kolejne działania budowy naszej społeczności.

 

Mając pod opieką najbardziej uzdolnioną młodzież, stajemy się najsilniejszą sportową marką w naszym mieście oraz regionie. Poprzez głośne sukcesy naszych zawodników i zawodniczek jesteśmy rozpoznawalni już w całej Polsce w sferze sportowej. Naszym celem jest rozwój klubu i zawodników, który ze względu na posiadany potencjał, ma szansę stać się najsilniejszym ośrodkiem szkolenia dzieci i młodzieży w województwie warmińsko - mazurskim i Polsce.


Zapraszamy do współpracy firmy, którym zależy na kreowaniu wizerunku w oparciu o uzdolnioną młodzież uprawiającą sport.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda