hamburger icon
close menu icon
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY TRUSO

MTB Kolarstwo Górskie

Sekcja kolarstwa górskiego MTB w Elblągu istnieje od 2013 roku i została założona przez Pana Piotra Czerniela - triathlonisty, kolarza górskiego, pasjonata sportu i zdrowego stylu życia oraz nauczyciela WF. Szkolimy zarówno dzieci jak i młodzież. Dzięki doskonałej infrastrukturze jaką daje nam elbląska Bażantarnia mamy świetne warunki do uprawiania tej dyscypliny sportu.

Kolarstwo Górskie to sport dla miłośników jazdy rowerem w każdych warunkach. Zróżnicowany teren leśny, liczne zjazdy i podjazdy, kamienie, korzenie, błoto, piasek itp. to przeszkody, które są przez nas pożądane. Takie warunki do trenowania dają nam właśnie tereny Bażantarni.

Kolarstwo Górskie to również świetna forma aktywności kształtująca zarówno u młodych jak i starszych zawodników siłę i wytrzymałość. Daje poczucie wolności oraz przesuwa granicę poczucia komfortu wysiłku fizycznego oraz umiejętności technicznych.

Startujemy w zawodach w kolarstwie górskim MTB w formule maratonu, oraz olimpijskiej dyscyplinie cross country.

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z rowerem na poważniej, lubisz rywalizację sportową, chcesz kształtować swoją wytrzymałość i siłę a także doskonalić swoje umiejętności techniczne na rowerze to skontaktuj się z nami i dołącz do nas.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda